İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır ? 2023

Instagram hesabınızın mavi tik alması için doğrulama sürecini tamamlamanız gerekmektedir. Mavi tik, Instagram hesaplarının kimliklerini doğrulamak ve takipçilerine güven vermek için kullanılır.Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur?

Güçlü parolalar, basit saldırı yöntemlerine karşı tahmin edilemeyen ve kırılması zor olan parolalardır. Birçok web sitesi şifrenizi oluştururken sizden güçlü bir şifre/şifre oluşturmanızı ister.Kişisel Web Site Scriptleri Nasıl Olmalı?

Kişisel web site scriptleri birçokları için önemlidir. Hobilerinizi, profesyonel yaşamınızı, sanat eserinizi veya ticari eşyalarınızı geniş bir kitleyle paylaşmanıza yardımcı olan kişisel web siteleri, kariyerinizi ilerletmenin en etkili yollarından biridir. Kişisel bir web sitesi açarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?Hazır Web Site Şablonları

Hazır Web Site Şablonları bir tema ve web sitesinin ilgili kitleye nasıl hitap edeceği düşünülmelidir.Whatsapp Durumuna Gizlice Nasıl Bakılır? 2022

Whatsapp sosyal platformunda durum özelliğinin gelmesi ile duruma bakmadan Whatsapp aramaları da arttı. Instagram hikaye özelliğine benzer şekilde kullanıcılar Whatsapp platformunda da 24 saat boyunca durum paylaşımı yapabilmektedir.Kaynak Kod Nedir?

Kaynak kodunun birincil amacı, kesin kurallar ve özellikler belirlemektir. Kaynak kodları, yerleştirildikleri programların ve sayfaların temelini oluşturur.